שירן, מייסדת VALUE בעלת 10 שנות נסיון בשיווק ופרסום

נעים מאוד,

שמי שירן ואני מנהלת שיווק במקצועי כבר 8 שנים. במהלך השנים, בהן עבדתי כמנהלת שיווק של חברות מובילות ושל מגוון עסקים קטנים ובינוניים, יצא לא פעם לדבר על נושא השיווק של בעלי עסקים המוגדרים כקטנים ובינוניים. במהלך השיחות והעבודה מולם, זיהיתי בעיה שיווקית אמיתית בקרב עסקים אלו, לרוב, השיווק שהם עשו, או עשו עבורם, כלל לא התאים לעסק! תקריות מסוג זה גרמו לעסקים רבים להוציא הון תועפות על פרסום, קידום ושיווק גם בתשלום לספקים וגם על המדיה עצמה. כאשר התעמקתי בעסק שלהם, הבנתי את קהל הלקוחות שלהם ואת השאיפה העסקית שלהם, הראתי להם, לא פעם, כי יש פתרון שיווקי אחר שיהיה יעיל יותר מאשר להגדיל את ההשקעה שלהם בקידום. פתרונות מסוג זה הביאו לעלייה של בין 20%-60% בהכנסות של העסק שלהם! את הפתרונות הללו בניתי תוך היכרות רחבה עם התנהגות צרכנים, תוך תובנות עמוקות וחשובות יותר על העסק ותוך הנסיון הרב שלי והיכולת שלי להגשים את הפוטנציאל האמיתי של העסק.
לכן, מתוך השאיפה להעניק לאותם בעלי עסקים שירותי שיווק מותאמים עבורם הקמתי את VALUE. פיתחתי את החברה כך שנוכל לתת מענה אמיתי לדרישות השיווק תוך התייחסות מעמיקה ביכולת של העסק.
בזמן עבודתי בחברות גדולות ביצעתי תהליכי שיווק ממקודמים למוצרים או למותגים ולאו דווקא שיווק כולל ברמת העסק. לצורך זה ביצעתי גם פעולות בפרסום הדגיטלי. אני מצרפת כאן שני קישורים לכתבות שיזמתי וכמובן שזה רק על קצה המזלג. לקריאה על הכנסת מוצר לשוק לחצו כאן לקישור לכתבה אודות אירוע השקה לחצו כאן

VALUE פורטת את תהליכי השיווק ומאפשרת לכם לבחור חלקים מתהליך השיווק המלא כך שיתאים לכם! מה הכוונה?
ניתן להתייעץ , או לבקש שאתכנן עבורכם את השיווק (בניית תוכניות מפורטות). תוכלו להשכיר את שירותי החברה לניהול מלא של כל השיווק, להקים ונהל את הלקוחות, להגדיל לקוחות באמצעות גיוס ממוקד, לכתוב טקסטים עבורכם לעסק, מסרים שיווקיים, שם לעסק ואף להרים פרוייקט מאפס. לעיתים, כל הדרוש זה מבנה ראשוני של ייעוץ והכוונה ראשונית (תהליך של 2 פגישות).
כל חלק של השיווק בו אתם מרגישים כי צריך חיזוק אנחנו פה בשבילכם!
בכל השירותים ש-VALUE נותנת, נתחיל בהכרה מעמיקה של העסק. נגלה מהו הפוטנציאל שלו, איפה החולשות שלו, מיהו קהל היעד שלו ונבחן את האפשרויות שיש להגדלת הכנסות.

ברמה האישית, חשוב לי לעבור עם כל לקוח תהליך של היכרות ודיאלוג שיאפשר לזקק את שאיפותיו, ולחבר אותם אל המציאות והמגבלות של השוק בו הוא פועל. עשרות עסקים עימם עבדתי עד כה הכפילו ואף שילשו את מחזור ההכנסות שלהם, אני מאמינה שבייעוץ וליווי מדויק וקשוב ניתן להגיע לתוצאות הרצויות מול כל לקוח.

בין השירותים ש-VALUE מציעה

  • ייעוץ והכוונה שיווקית – 2 פגישות שמטרתן להכיר את העסק או המוצר ולהתאים צעדי שיווק ממוקדים שישנו את העסק שלכם
  • ליווי וניהול שיווקי חודשי – ליווי וניהול של פעילות השיווקית של העסק שלכם
  • כתיבת טקסטים שיווקיים – פוסטים פרסומיים, תסריט ואפיון לסרטון תדמית
  • תוכנית שיווק שנתית – תכנון פעילות שיווקית, תדמיתית, ותקציבי שיווק על פני שנה שלמה
  • תוכנית עסקית שיווקית – הקמה מאפס של פרויקט חדש. בין אם מוצר חדש, פיתוח עסקי או חברה
  • ניהול לקוחות קיימים – הקמת מועדון לקוחות לעסק, ניהול והקמה של ערוצי השיווק מול הלקוחות הקיימים של העסק פתרונות גידול הכנסה דרך לקוחות קיימים
  • גיוס לקוחות חדשים – באמצעות כלים מדויקים