ליווי שיווקי חודשי

יד ביד להצלחה

ניהול שיווקי מלא לעסק על-ידי חברת  VALUE.

ליווי וניהול שיווקי מלא לעסק!

שרות זה ניתן על בסיס קבוע ומאגד בתוכו את כל הפן השיווקי שצריך.
לפני שנגיע לניהול שוטף אנו נבחן את המערך השיווקי הקיים בעסק, נבדוק אלו תהליכי שיווק נעשו, מה היה טיבם ואם נרצה להמשיך בהם, לשדרג אותם או להסירם. אנו נבדוק את רמת האפקטיביות של השיווק הקיים ומשם נתקדם לעשות סדר או הקמה של מערך שיווקי אפקטיבי. אנו נבנה אסטרטגיה שיווקית מלאה, ובהתאם לה נגדיר תפקידים וסמכויות לכל תפקיד. בתוכנית השיווקית שנבנה לעסק נתייחס לתהליכים אשר מטרתם להגדיל את ההכנסה לעסק ולתהליכי פיתוח עסקי.
הניהול השוטף כולל פגישה שבועית בה נבחן את השבוע שחלף ונתכנן את השבוע שאחרי. עבודה שבועית תאפשר לנו להגיב במהירות לשינויים, לטרנדים או לצורך להכניס שינויים בתוכנית השנתית. בפגישה השבועית נתייחס בעיקר לפן היישומי של האסטרטגיה והתוכנית השנתית, נגדיר מבצעים, נתייחס להצלחות מהשבוע שחלף ונלמד מפעולות שלא צלחו.
ניהול השיווק המלא נותן דגש גם על ניהול נכון של לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. עבור לקוחות קיימים נבצע ניהול שוטף ובמידת הצורך נקים מועדון לקוחות או מערכות לניהול לקוחות. עבור ניהול לקוחות פוטנציאליים אנו נלמד מיהו הלקוח של העסק, ננתח כיצד נוכל להגיע אליו ונבצע פעולות על מנת לממש את הפוטנציאל.
בנוסף, אנו נדאג להדריך את צוות העסק כיצד יש להתייחס ללקוחות שונים, עם דגש ללקוח קיים או לקוח פוטנציאלי. אופן התייחסותנו ללקוח או למתעניין קובעות רבות על המשך יחסנו עימו ועל המוניטין העוטף את העסק כולו.

אהבתם? רוצים לשבת יחד לכוס קפה?

רוצים לדעת עוד?